Przejdź do treści
x

O nas

O firmie

Arstec Polska Sp. z o. o. została zarejestrowana we wrześniu 2015 roku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia norweskiej firmy powiązanej Arstec AS oraz sieci kontaktów w Danii, Niemczech i Austrii możemy zaoferować najwyższej jakości produkty dla branży drogowej oraz wodno-kanalizacyjnej. Nieustannie poszukujemy dla Was rozwiązań nowoczesnych i efektywnych. Wprowadzamy produkty przyjazne środowisku, które jednocześnie spełniają najwyższe wymagania wytrzymałościowe i użytkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Biuro naszej firmy znajduje się w Katowicach - kontakt. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne, firmy drogowe, zarządy dróg a także firmy związane z tymi branżami. Działamy na terenie całej Polski.

Strategia firmy

Od lat gromadzimy doświadczenie z różnych krajów: Norwegia, Szwecja, Dania, Austria, Stany Zjednoczone by móc doskonalić rozwiązania stosowane w Polsce. Naszym celem jest zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych metod napraw konstrukcji w branży drogowej i wodno-kanalizacyjnej. Chcemy zapewnić Wam stały dostęp do najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.


Wartości

Najważniejsze jest dla nas Wasze zaufanie. Staramy się zawsze być gotowi pomóc slużąc radą i doświadczeniem. Stawiamy na długofalowe relacje biznesowe.